Meistriliiga liider jäi Karudele alla

Eesti Ööjooks Kossuliiga meistriliiga läinud nädala maiuspala oli Kadrina Karude ja RLV Massive vaheline vastasseis. Mullukevadise finaali kordusetenduses jäi taaskord peale Kadrina meeskond, sedapuhku tulemusega 97:80.

Allan Ehte
Allan Ehte paugutas RLV Massive’i vastu 37 punkti (foto: Ain Liiva)

Esimese veerandaja 26:22 võitnud Karud lasid teisel perioodil vastase veidi lähemale – poolajavileks näitas tabloo 43:41 kodumeeskonnale. Punkt-punkti mäng jätkus ka kolmandal veerandajal, mille tulemusel Karudel taas vahet kahe punkti võrra kasvatada õnnestus. 65:61 seisult alanud viimasel perioodil sai külaliste püssirohi otsa ning Karud võtsid magusa ja tähtsa 97:80 võidu.

Pidurdamatus hoos oli võitjate liider Allan Ehte, kes viskas koguni 37 punkti. RLV Massive’i poolel vastas Sander Karro 27 punktiga.

Seni turniiritabelit juhtinud Haljala meeskond sai kirja 7 võidu kõrvale kirja alles teise kaotuse, Kadrina Karude saldo on 4 võitu ja 5 kaotust.

Uuel nädalal läheb Kadrina Karud esmaspäeval kell 19 võõrsil vastamisi Tamsalu/JaKon Ehitusega, RLV Massive sõidab neljapäeval 8. veebruaril külla igipõlisele rivaalile Väike-Maarja Päästekoolile.