Karude võidutee sai jätku Lüganuse vastu

Mõni aeg tagasi karikavõistlustel kahel korral Lüganuse alistanud Kadrina Karud ei lasknud end üllatada ka põhiturniiril, võttes kodusaalis 86:74 võidu.

Punkt-punkti heitlusena alanud kohtumises suutsid Karud pisikese vahespurdi teha esimese veerandaja lõpuks, asudes juhtima 25:19. Teisel perioodil kasvatati vahe juba kahekohaliseks – poolajal näitas tabloo 52:37.

Kolmandal veerandajal kasvas vahe korraks 20-punktiliseks, kuid viimaseks vaatuseks suutis Lüganuse kaotusseisu 69:56-le vähendada. Kohtumise lõpp mängu käiku enam pööret ei toonud ning ainsana kaotuseta jätkav Kadrina meeskond sai kirja järjekordse võidu.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 20 punktiga Allan Ehte, Lauri Mets ja meeskonna värskeim täiendus Nikeem Tishaun De Leon lisasid 18 punkti.

Ainsana kaotuseta püsivad Karud jätkavad liidrina, Lüganuse on aga kõik mängud kaotanud.