Karud lõpetasid Tamsalu võiduseeria

Testturniiri A-alagrupis võõrustasid Kadrina Karud kodusaalis seni võitmatuna püsinud Tamsalu/JaKon Ehituse meeskonda. Tasavägise kohtumise pööras tulemusega 91:82 enda kasuks Kadrina meeskond.

Allan Ehte
Allan Ehte oli taas Kadrina Karude resultatiivseim (foto: Ain Liiva)

Tasavägiselt alanud kohtumises näitas tabloo seitsme minuti järel 10:10. Veerandaja lõpp õnnestus paremini Tamsalu meeskonnal, kes esimeseks puhkepausiks 16:12 juhtima asus.

Kadrina mängijad küll pressisid vastast aktiivselt, kuid sellest hoolimata püsis skoor pikalt võrdsena ka teisel veerandajal. Esimese poolaja lõpus vajasid puhkust mitmed Tamsalu põhitegijad ning Karud kasutasid selle hetke kohe ära, asudes poolaja lõpuks 40:31 eduseisu.

Kätte võidetud edu suutis kodumeeskond hoida kuni kolmanda veerandaja seitsmenda minutini. Karude aktiivne kaitse päädis aga rohkete vigadega, mis võimaldas vastasel vabavisetest skoori kasvatada. Tänu sellele suutis Tamsalu meeskond ühe minuti jooksul teha 8:0 vahespurdi ning viimaseks veerandajks taas ohtlikku kaugusesse jõuda (62:59).

Kohtumise lõpuks külalistel enam püssirohtu ei jagunud ning Karud läksid oma teed. Mõne minutiga kasvatati eduseis taas kahekohaliseks ning lõpusireen tähistas kodumeeskonna 91:82 võitu.

Karude tulemuslikumad olid Allan Ehte 22 ning Germo Veide 21 punktiga. Tamsalu meeskonna parimad olid Karel Eesmaa 23 ja Livar Liblik 21 punktiga (sh vabavisked 18/13).

Voor enne testturniiri lõppu on A-alagrupi esineliku seis ülimalt tihe – 1 kaotuse on lisaks Tamsalule kirja saanud ka 1JVBr ning RSK Tarvas I meeskond, Kadrina Karudel on üks kaotus rohkem.

Viimases voorus on Tamsalu/JaKon Ehituse vastaseks RSK Tarvas I, Kadrina Karud on kõik testturniiri mängu ära pidanud.