Ilves Transport

Karikavõistlustel selgusid esimesed edasipääsejad

Karikavõistluste kaheksandikfinaalist pääsesid järgmisesse ringi Ilves Transport ja Simuna Spordiklubi, kes alistasid vastavalt SK KNT ja Hulja.

Avakohtumises 11-punktilise paremuse kätte võidelnud Väike-Maarja meeskond võttis kindlalt oma ka kodusaalis. Juba avaperioodiga kasvatati kahe mängu kokkuvõttes edu 20 punkti peale ning mindi oma teed. Esimese poolaja lõpuks särasid tablool kodumeeskonna 45:32 juhtnumbrid. Teisel poolajal kasvatati eduseisu vaikselt veelgi ning lõppskooriks vormistati 77:57, mis viis Ilves Transpordi kahe mängu kokkuvõttes 31-punktilise ülekaaluga järgmisesse ringi.

Ilves Transpordi ridades jagunes skoor väga ühtlaselt – koguni 4 mängijat (Marek Suits, Marten Seepter, Priit Aja, Raul Sinisalu) kogusid 13 punkti, 12 punkti lisas Rivo Täheste. Kaotajate poolel vastas Gert Press 12 punktiga.

Simuna Spordiklubi ja Hulja piirdusid oma seerias vaid ühe mänguga – pärast avakohtumise ühepoolset tulemust (106:68) otsustati korduskohtumisest loobuda.

1/8 finaalides lähevad omavahel vastamisi Simuna Spordiklubi – Sõmeru, Lüganuse – Kadrina Karud, Võsu – Ilves Transport. RSK Tarvas pääses ilma mängudeta veerandfinaali, sest Simuna Ivax otsustas eelmisel nädalal karikavõistlustest loobuda.