Testturniiri ajakava

Ajakava

17:00
Testturniir (B-alagrupp)
Simuna Spordihoone

Simuna SK - Simuna Ivax

19:15
Testturniir (B-alagrupp)
Väike-Maarja Spordihoone

Väike-Maarja Päästekool - Simuna SK

18:30
Testturniir (A-alagrupp)
Rakvere Spordikeskus

RSK Tarvas I - 1JVBr

19:00
Testturniir (A-alagrupp)
Tamsalu Spordikompleks

Tamsalu/JaKon Ehitus - SK Rakke

20:00
Testturniir (B-alagrupp)
Rakvere Spordikeskus

Rakvere Tööriistamarket - RSK Tarvas II

19:00
Testturniir (B-alagrupp)
Kunda Spordikeskus

SK KNT - Simuna Ivax

19:15
Testturniir (B-alagrupp)
Haljala Kooli võimla

RLV Massive - Ekonet Eesti

19:45
Testturniir (A-alagrupp)
Kadrina Spordikeskus

Kadrina Karud - Ilves Transport

19:15
Testturniir (B-alagrupp)
Haljala Kooli võimla

SK Aaspere - Väike-Maarja Päästekool

12:00
Testturniir (A-alagrupp)
Haljala Kooli võimla

SK Aaspere - Vinni Tammed

18:30
Testturniir (A-alagrupp)
Rakvere Rahu hall

RSK Tarvas I - Ilves Transport

19:15
Testturniir (B-alagrupp)
Haljala Kooli võimla

RLV Massive - RSK Tarvas II

19:45
Testturniir (A-alagrupp)
Kadrina Spordikeskus

Kadrina Karud - SK Aaspere

19:00
Testturniir (A-alagrupp)
Sõmeru Põhikooli võimla

Sõmeru - Tamsalu/JaKon Ehitus

20:00
Testturniir (A-alagrupp)
Rakke Gümnaasiumi võimla

SK Rakke - Vinni Tammed

15:00
Testturniir (B-alagrupp)
Kadrina Spordikeskus

Ekonet Eesti - Simuna Ivax

17:00
Testturniir (B-alagrupp)
Simuna Spordihoone

Simuna SK - SK KNT

19:15
Testturniir (B-alagrupp)
Väike-Maarja Spordihoone

Väike-Maarja Päästekool - SK KNT

18:30
Testturniir (A-alagrupp)
Rakvere Rahu hall

RSK Tarvas I - SK Aaspere

20:15
Testturniir (A-alagrupp)
Tapa Sõjaväeosa spordihoone

1JVBr - Ilves Transport

19:15
Testturniir (B-alagrupp)
Haljala Kooli võimla

RLV Massive - Rakvere Tööriistamarket

19:45
Testturniir (A-alagrupp)
Kadrina Spordikeskus

Kadrina Karud - SK Rakke

19:00
Testturniir (A-alagrupp)
Sõmeru Põhikooli võimla

Sõmeru - Vinni Tammed

17:00
Testturniir (B-alagrupp)
Simuna Spordihoone

Simuna SK - Ekonet Eesti

14:00
Testturniir (B-alagrupp)
Simuna Spordihoone

Simuna Ivax - RSK Tarvas II

18:30
Testturniir (A-alagrupp)
Rakvere Rahu hall

RSK Tarvas I - SK Rakke

20:15
Testturniir (A-alagrupp)
Tapa Sõjaväeosa spordihoone

1JVBr - SK Aaspere

19:00
Testturniir (A-alagrupp)
Tamsalu Spordikompleks

Tamsalu/JaKon Ehitus - Vinni Tammed

19:00
Testturniir (B-alagrupp)
Kunda Spordikeskus

SK KNT - Ekonet Eesti

19:45
Testturniir (A-alagrupp)
Kadrina Spordikeskus

Kadrina Karud - Sõmeru

19:00
Testturniir (A-alagrupp)
Väike-Maarja Spordihoone

Ilves Transport - Tamsalu/JaKon Ehitus

18:30
Testturniir (A-alagrupp)
Rakvere Rahu hall

RSK Tarvas II - Sõmeru

20:15
Testturniir (A-alagrupp)
Tapa Sõjaväeosa spordihoone

1JVBr - SK Rakke

20:00
Testturniir (B-alagrupp)
Rakvere Spordikeskus

Rakvere Tööriistamarket - Simuna Ivax

19:15
Testturniir (B-alagrupp)
Haljala Kooli võimla

RLV Massive - Väike-Maarja Päästekool

19:45
Testturniir (A-alagrupp)
Kadrina Spordikeskus

Kadrina Karud - Tamsalu/JaKon Ehitus

19:00
Testturniir (B-alagrupp)
Simuna Spordihoone

Simuna SK - RSK Tarvas II

19:00
Testturniir (A-alagrupp)
Väike-Maarja Spordihoone

Ilves Transport - SK Aaspere

18:30
Testturniir (A-alagrupp)
Rakvere Rahu hall

RSK Tarvas I - Tamsalu/JaKon Ehitus

20:15
Testturniir (A-alagrupp)
Tapa Sõjaväeosa spordihoone

1JVBr - Sõmeru

19:45
Testturniir (A-alagrupp)
Kadrina Spordikeskus

Kadrina Karud - Vinni Tammed

19:00
Testturniir (A-alagrupp)
Väike-Maarja Spordihoone

Ilves Transport - SK Rakke