Kadrina Karudele teine võit järjest

Testturniiri A-alagrupis noppis teise järjestikkuse võidu Kadrina Karude meeskond, kes alistas Sõmeru 109:89. Sarnaselt mõned päevad varem peetud mänguga Ilves Transpordi vastu kallutasid Karud mängu enda kasuks teise poolajaga, mis võideti 65:41.

Allan Ehte
Allan Ehte viskas Sõmeru vastu Karude parimana 31 punkti (foto: Ain Liiva)

Kadrina meeskond asus kohtumist küll 7:5 juhtima, kuid Sõmeru vastas Asko Meineri ja Andri Metsaru vedamisel koguni 18:0 spurdiga ning võitis esimese veerandaja 27:10. Teise perioodi keskpaigaks jõudsid Karud vaid 2 punkti kaugusele (34:32), seejärel suutis Sõmeru aga taas veidike ohutumasse kaugusesse pääseda ning juhtis poolajapausiks 48:44.

Sõmeru suutis kättevõidetud edu ja initsiatiivi hoida ka kolmandal veerandajal, kuid kodumeeskonna surve ja parem treenitus hakkas vaikselt vilja kandma. Veerandaja lõpus tabatud kaugvise viis Karud viimasele veerandajale 74:72 eduseisul.

Sõmeru mängijad pusisid küll kõvasti vastu ning veel viis minutit enne kohtumise lõppu oli vahe viiepunktiline, kuid seejärel läks kodumeeskond oma teed. Alles jäänud ajaga viskasid Karud 24 punkti ning lõpuvile kõlades näitas tabloo võiduseisuks 109:89.

Suurepärases hoos olid Karude liidrid Allan Ehte ja Raimond Tribuntsov, kes viskasid vastavalt 31 ja 27 punkti, Germo Veide lisas 21 punkti. Sõmeru meeskonda vedasid Andri Metsaru ja Asko Meiner, kelle kontosse kogunes samuti vastavalt 31 ja 27 punkti.

2 võidu ja 2 kaotusega tõusid Karud A-alagrupis viiendale kohale, 3 võidu kõrvale esimese kaotuse teeninud Sõmeru jagab 1JVBr meeskonnaga 2.-3. kohta.