Kadrina Karud testturniiril endiselt võiduta

Möödunud hooaja Kossuliiga meister Kadrina Karud on uut hooaega alustanud kahe kaotusega. Viimati jäädi kodusaalis 84:91 alla 1JVBr meeskonnale.

Kadrina Karud
Kadrina Karud (foto: Ain Liiva)

Tasavägiselt alanud kohtumises haaras initsiatiivi Kadrina meeskond, kuid esimese veerandaja lõpuks pääses 23:18 juhtima 1. jalaväebrigaad. Teisel veerandajal võtsid Karud järele ning neljandaks minutiks juhiti omakorda 29:25. Sõdurite kolme järjestikkuse kaugviske toel mäng aga võrdsustus ning poolajapausile mindi 1JVBr 41:39 juhtimisel.

Kolmanda veerandaja esimene pool möödus punkt-punkti heitluses kuni kolm minutit enne veerandaja lõppu viskasid ajateenijad 10 vastuseta punkti ja pääsesid 65:52 eduseisu. Kätte võidetud edu suudeti hoida ka viimase veerandaja alguses, seejärel algas aga kodumeeskonna maruline tagaajamine. Viimasel minutil jõudsid Karud vaid 5 punkti kaugusele (83:78) ning mängu üritati päästa vigadega. Vastased olid vabaviskejoonel aga kindlad (8st 6) ning said väärtusliku 91:84 võidu.

Suurima panuse võitu andsid ………………………

1JVBr sai teise järjestikkuse võidu, sest vaid kaks päeva varem alistati kodusaalis Vinni Tammed 103:82. Sander Ramul panustas Vinni vastu 36 punkti, Kevin Täpp toetas 26 punktiga. Vinni poolel vastasid Erik Kaasik 23, Kristjan Kokorev 19 ja Karl-Gustav Kello 17 punktiga.