Kadrina Karud jätkavad võidukursil

Testturniiri A-alagrupis sai turniiritabelisse kolmanda võidu kirja Kadrina Karude meeskond, kes alistas kodusaalis suurelt 118:60 SK Aaspere.

Enes Kita
Aaspere vastu oli Karude parim Enes Kita 26 punktiga (foto: Ain Liiva)

Karud midagi juhuse hooleks ei jätnud ning võitsid juba esimese veerandaja 26:8. Teisel veerandajal pandi hoogu veelgi juurde – vastast kostitati koguni 8 kaugviskega ning poolajaks kasvatati edu 62:24-le. Teisel poolajal mängupildis olulisi muudatusi ei olnud ning kohtumise lõpuks Karudele ülekaalukas 118:60 võit.

Võitjate ridades kogus kuus mängijat kahekohalise punktiskoori, parimatena Enes Kita 26 ja Mehis Meltsa 21 punkti. SK Aaspere poolel vastasid Arvo Püvi 18 ning Martin Kuhlberg 14 punktiga.

Kolm vooru enne testturniiri lõppu on Kadrina Karud A-alagrupis 3 võidu ja 2 kaotusega viiendal kohal, SK Aaspere pole viies kohtumises veel võiduarvet avada suutnud.