Karel Eesmaa

JaKon Ehitus avas võiduarve SK KNT vastu

Esiliiga teises voorus avas oma võiduarve JaKon Ehitus/Tapa, olles kodusaalis kindlalt 87:80 üle SK KNT meeskonnast.

Kodumeeskond haaras kohe mängu alguses ohjad enda kätte ning võitis esimese veerandaja 23:19. Teisel veerandajal pandi hoogu juurde ning visati koguni 32 punkti vastaste 13 vastu, mis viis meeskonnad pikemale puhkepausile seisul 55:32.

Teisel poolajal mängu enam põnevust ei tekkinud ning JaKon Ehituse edu püsis turvalisena. Kolmanda veerandaja võitis Kunda meeskond 24:16 ning vähendas kaotusseisu viimaseks perioodiks 56:71-le. Jõudude vahekord püsis sellisena ka terve neljanda veerandaja, alles viimasel minutil õnnestus SK KNT’l kaotusseis ühekohaliseks vähendada.

Võitjate ridades jõudis viis mängijat kahekohalise punktiskoorini. Parimana tõi Karel Eesmaa 17, Livar Liblik ja Tauno Pukk lisasid 15 punkti. SK KNT resultatiivseimateks kerkisid Kert Vergi 20 ning Toomas Hain 18 punktiga.