Kristjan Nurmsalu

JaKon Ehitusele teine võit järjest

Esiliigas on taas oma tabeliseisu parandama asunud JaKon Ehitus/Tapa, kes alistas kodusaalis SK Aaspere 65:50.

Esimese veerandaja keskpaigas õnnestus kodumeeskonnal küll eest ära minna, kuid veerandaja lõpus suutis Aaspere vahe vaid kolmele punktile vähendada – teisele veerandile mindi seisul 17:14. Teisel perioodil pani JaKon Ehitus aga täiskäigu sisse, võitis veerandaja 25:11 ning kasvatas poolajaks eduseisu juba 42:25-le.

Teise poolaja algus kulges aga hoopis teistsuguses rütmis – võõrustajad suutsid kolmandal veerandajal visata vaid viis punkti, mille tulemusel vähenes Aaspere kaotusseis viimaseks veerandajaks taas ühekohaliseks (47:38). Viimasel veerandajal kodumeeskond siiski vastast enam lähemale ei lasknud ning võttis kindla 65:50 võidu.

Võitjate parimana tõi Kristjan Nurmsalu 16 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli 13 punkti visanud Arvo Püvi.

JaKon Ehitus/Tapa on nüüd kogunud 8 võitu ja 8 kaotust, millega jagatakse SK KNT meeskonnaga 5.-6. kohta. SK Aaspere on kaotanud kõik senised mängud ning asub 11. kohal.