Simuna Ivax

Ivaxile üle pika aja võit, SK Aaspere jätkab võiduta

Esiliigas sai kolmanda võidu kirja Simuna Ivax, kui kodusaalis alistati võiduta SK Aaspere 74:61.

Mängu alustas paremini Aaspere meeskond, kes läks Aivo Aru korvidest juhtima ning võitis skoorivaese avaperioodi 13:11. Teisel veerandajal pääses Aaspere korraks ka 7 punktiga juhtima, kuid veerandaja lõpus võttis Ivax järele ning teisele poolajale mindi vastu külaliste minimaalses 33:32 eduseisus.

Teiseks poolajaks oli paremini valmis kodumeeskond, tehes 14:4 spurdi ning asudes mängu 46:39 juhtima. Seda edu enam käest ei antud ja otsustavale veerandajale mindi vastu seisul 60:53. Kohtumise lõpp kujunes taas skoorivaeseks, kui kahe meeskonna peale visati kokku vaid 22 punkti. Lõpuvile kõlades pidi Aaspere meeskond tõdema, et nii nagu sel hooajal juba tavaks saanud, tuli kehva teise poolaja tulemusel vastasele alla vanduda.

Võitjate parimana viskas Mehis Meltsa 22 punkti, Virmo Tammemägi lisas 16 punkti. SK Aaspere meeskonnas jõudis kahekohalise punktisummani kaks meest – Aivo Aru ja Rasmus Mägi, kes viskasid vastavalt 19 ja 16 punkti.

Simuna Ivax on kaheksast mängust kogunud 3 võitu ja 5 kaotust, millega jagatakse 8.-9. kohta. SK Aaspere pole 8 mängu jooksul võiduarvet avada suutnud ning asub turniiritabelis viimasel 11. kohal.