Ilves Transport naaseb Kundast raske võiduga

Esiliigas pidasid tulise heitluse mullused finalistid SK KNT ja Ilves Transport. Tasavägise mängu võitis põhiturniiri esikoha nimel võitlev Ilves Transport 55:51.

Rivo Täheste
Rivo Täheste SK KNT vastu (foto: Ain Liiva)

SK KNT alustas kohtumist hea häälestusega ning asus 15:8 juhtima. Kättevõidetud edu hoiti veerandaja lõpuni (19:12), kuid teisel veerandajal lasti külalised järele ja poolajaks särasid tablool 28:28 viiginumbrid.

Teisel poolajal haaras initsiatiivi Ilves Transport, kes viimaseks perioodiks 45:37 eduseisu haaras. Kinnises ja mõlemapoolselt kehva visketabavusega mängus jõudis kodumeeskond viimasel veerandajal küll lähemale, kuid lõpuvile tähistas Väike-Maarja meeskonna rasket 55:51 võitu.

Võitjate parim oli 14 punktiga Rivo Täheste, Marten Seepter lisas 12 ning Marek Suits 11 punkti. Kaotajate poolel vastasid 14 punktiga Märt Ait ja Aleks Traumann.

Mõlemal meeskonnal on põhiturniiril jäänud pidada veel 2 mängu – Ilves Transport jagab hetkel 11 võidu ja 3 kaotusega 2.-3. kohta, 7 võidu ja 7 kaotusega SK KNT on kindlalt viiendal kohal.