Ilves Transport jätkab puhaste paberitega

Esiliiga valitsev meister Ilves Transport alistas võõrsil 63:56 Rakvere Tööriistamarketi ning jätkab puhaste paberiga.

Edule pandi alus esimese veerandajaga, mis kallutati enda kasuks 20:11. Avapoolaja lõpuks kasvatati vahet veelgi – seisuks 37:24.

Kolmandal veerandajal mängiti 13:13 viiki ning kuigi kodumeeskond suutis viimasel perioodil kuus punkti tagasi mängida, sellest võiduks ei piisanud.

Marek Suits oli 16 punktiga võitjate parim, Jaanus Valk lisas 15 punkti. Kaotajate parimaks kerkis samuti 16 punktiga Arvan-Johhannes Lippasaar.

Ilves Transport on võitnud kõik neli kohtumist ning jagab BGM Ehitusega liidrikohta. Kolm võitu ja kaks kaotust kogunud Rakvere Tööriistamarket on kolmandal kohal.