Karel Eesmaa

Ilves Transpordile teine kaotus järjest

Esiliigas teenis Ilves Transport teise kaotuse järjest, jäädes võõrsil 68:65 alla Jakon Ehitus/Tapa meeskonnale.

Terve kohtumise punkt-punkti heitlusena kulgenud vastasseisus suutis esimese veerandaja 15:13 võita JaKon Ehitus/Tapa. Teisel perioodil suutis kodumeeskond oma eduseisu veel veidi kasvatada ning poolajale mindi 5 punktilises (37:32) eduseisus.

Teise poolaja alguses sai mängu paremini käima Ilves Transport, kes kuuendal minutil Joosep Pardi ja Taavi Eesalu korvidest 47:43 juhtima asus. JaKon Ehitus suutis siiski järele võtta ning viimasele veerandajale mindi vastu külaliste minimaalses 49:48 eduseisus. Viimasel veerandajal läks kodumeeskond kohe veerandaja alguses 3 järjestikuse tabava viskega juhtima ning enam edu käest ei andnudki.

Võitjate poolel viskas Karel Eesmaa 16 punkti, Kristjan Nurmsalu toetas 15 punktiga. Ilves Transpordi parim oli Ants Rouhijainen, kes kogus üleplatsimehena 22 punkti.

Mõlemad meeskonnad on nüüd 8st mängust teeninud 5 võitu, millega jagatakse koos Vinni Tammedega 3.-5. kohta.