Ilves Transpordile taas ülekaalukas võit

Esiliiga kevadiste finalistide taaskohtumine lõppes juba tuttava stsenaariumi kohaselt – tiitlikaitsja võttis taas veenva võidu, sedapuhku skooriga 94:60.

Kohe avaminutitest ohjad haaranud kodumeeskond võitis avaveerandi 20:11 ning kasvatas edunumbrid poolajaks 44:28-le.

Vahe püsis sellisena kolmanda veerandaja keskpaigani, kuni Ilves Transport tegi 15:2 vahespurdi ja asus neljandaks perioodiks juba 67:38 juhtima. Viimasel veerandajal kasvas vahe veidike veel ning lõpuvile kõlades oli jõudude vahekord 34 punkti.

Marek Suits oli 20 punktiga Ilves Transpordi parim, Rivo Täheste lisas 19 punkti. Kaotajate poolel viskasid nii Alvar Värs kui Aaron Kiik 18 punkti.

Ilves Transport on võitnud kõik kolm senipeetud kohtumist, olles vastastest üle keskmiselt 36 punktiga. Meie toidukaubad meeskonnale oli see kolme võidu kõrvale esimeseks kaotuseks.