Taimo Tiimus

Esiliiga liider BGM Ehitus jätkab võidulainel

Pärast Ilves Transpordi kaotust Vinni Tammedele esiliiga ainuliidrina jätkav BGM Ehitus jätkas oma võidukat teekonda Järva-Jaanis, kus alistati kohalik meeskond kindlalt 92:61.

Külalismeeskond haaras ohjad enda kätte kohe algusest ning võitis esimese veerandaja 23:16. Teisel perioodil pandi veel üks käik juurde ning kasvatati pikaks puhkepausiks eduseis juba 20-punktiliseks 50:30.

Teisel poolajal mäng rahunes ning kolmanda veerandaja suutis 16:14 enda kasuks kallutada kodumeeskond. Kohtumise lõpus BGM Ehitus midagi juhuse hooleks jätta ei tahtnud ning võttis kokkuvõttes kindla 31-punktilise võidu.

Võitjate parimateks kerkisid Taimo Tiimus 21 ning kuus kaugviset tabanud Mairold Silberfeldt 20 punktiga. Väga ühtlaselt skoorinud Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool mängijatest tegi enim skoori 16 punkti visanud Martin Kasemetsa, kolm mängijat lisas 12 punkti.

Kõik seni peetud 5 mängu võitnud BGM Ehitus on esiliiga ainuliider, kuue mängu järel endiselt võiduta püsiv Järva-Jaani võistkond on turniiritabeli eelviimasel real.