Ekonetile raske võit Ivaxi üle

Testturniiri B-alagrupis sai turniiritabelisse võidu juurde Ekonet Eesti, kes tasavägises kohtumises alistas koduseinte toel 91:81 Simuna Ivaxi.

Martin Murumägi
Martin Murumägi (17) 29 punkti vedasid Ekoneti võidule Ivaxi vastu (foto: Ain Liiva)

Mõlemapoolsete võimalustega esimene poolaeg kulges punkt-punkti heituses. Kui esimesel veerandajal suutis oma kerge paremuse maksma panna Ekonet, siis teisel veerandajal surus oma mängu peale Ivax, kes poolajaks 41:40 ette pääses.

Poolajapausilt tulles leidis kodumeeskond väga hea mineku ning kostitas vastaseid kolmandal veerandajal 29 punktiga. Eduka tegutsemise tulemusel asuti viimaseks veerandajaks 69:59 juhtima ning kättevõidetud edu enam käest ei antud.

Ekonet Eesti võidus olid suurimad teened Martin Murumägil, kes viskas 29 punkti, Andres Saukas lisas 19 punkti. Simuna Ivaxit ei päästnud kaotusest ka Eerik Sillamaa 34 punkti.

Võit tõstis Ekonet Eesti B-alagrupis jagama 4.-6. kohta, Simuna Ivax on seitsmendal positsioonil.