Ekonet Eesti avas testturniiri võiduarve

Testturniiri B-alagrupi meeskondade vastasseisus sai esimese võidu kirja Ekonet Eesti, kes alistas kodusaalis 100:76 Rakvere Tööriistamarketi.

Andres Saukas
Andres Saukase viskas Ekonet Eesti parimana 29 punkti (foto: Ain Liiva)

Koduseinte toetust nautinud Ekonet alustas juba esimesel veerandajal bravuurikalt, minnes 30:19 juhtima. Teisel veerandajal mäng võrdsustus ning poolajale mindi kodumeeskonna 44:31 eduseisul.

Teise poolaja mängupildis olulisi muudatusi ei toimunud, Ekonet kontrollis mängu käiku ning kasvatas eduseisu veelgi. Viimasele veerandajale minnes juhiti juba 70:53 ning esimene võit kirjutati tabelisse tulemusega 100:76.

Ekonet andis mänguks üles vaid 6 mängijat, neist vaid üks ei jõudnud kahekohalise punktiskoorini. Suurima panuse võitu andsid Andres Saukas 29 ning Mardo Mäeots 26 punktiga. Tööriistamarketi tulemuslikumad olid Sten Küüsmaa 25 ja Timo Tubli 19 punktiga.

1 võidu ja 2 kaotusega jagab Ekonet Eesti B-alagrupis 5.-6. kohta, Tööriistamarket jagab koos Simuna Ivaxiga kolme kaotusega 7.-8. kohta.