Ekonet Eesti alistas Vinni Tammed

Esiliiga üks liidritest Ekonet Eesti alistas tasavägise poolaja järel Vinni Tammed 106:77. Suur vahe tehti seejuures sisse viimasel veerandajal, mille Ekonet võitis koguni 37:21.

Ekonet Eesti
Ekonet Eesti meeskond liigub võidult võidule (foto: Ain Liiva)

Punkt-punkti heitluses kulgenud esimese veerandaja järel särasid tablool 17:17 viiginumbrid, kuid poolajaks suutis Ekonet Eesti saavutada 4-punktilise 43:39 edu.

Kättevõidetud initsiatiivi ei andnud kodumeeskond käest ka teisel poolajal – kolmanda veerandajaga kasvatati vahe kahekohaliseks (69:56) ja lõplikult mindi eest päris kohtumise lõpus, kus vastaste korvi korralik viskekontsert korraldati.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 33 punktiga Tristan Frederik Murumägi, Andres Saukas lisas 26, Alvar Värs ja Rein Ilves 15 punkti. Vinni Tammede skoori eest hoolitses enim Erik Kaasik, kes viskas 32 punkti.

Ekonet Eesti jagab hetkel 11 võidu ja 3 kaotusega Ilves Transpordiga 2.-3. kohta, üks võit enam on Sõmeru meeskonnal. Kui ükski meeskond enam kaotusekibedust ei tunne, läheb lõpliku paremusjärjestuse jaoks omavaheliste punktide lugemiseks. SK Vinni Tammed on kogunud 5 võitu ja 9 kaotust, millega jagatakse 6.-7. kohta Rakvere Tööriistamarketiga. Üks kahest peab põhiturniiri järel play-off mängudest suu puhtaks pühkima.