Taimo Tiimus

BGM Ehitusele suur võit SK KNT üle

Esiliigas alustas uut aastat edukalt BGM Ehitus, alistades kodusaalis SK KNT suurelt 73:44.

Kodumeeskond asus mängu 10:2 juhtima, kuid SK KNT tuli veerandaja keskpaigas veidi lähemale. Taimo Tiimuse korvidest suutis kodumeeskond avaveerandaja võita 17:7. Teisel perioodil jätkus Väike-Maarja meeskonna hea minek ning poolajaks oli tablool seis 31:18.

Sarnases võtmes möödus mäng ka pärast poolajapausi – BGM Ehitus hoidis vahet turvalisena ja läks viimasele veerandajale 13-punktilises eduseisus. Viimase veerandaja lõpuminutitel suutis kodumeeskond kahe viimase minuti jooksul vahet suuremaks kasvatada ning sepistas lõppnumbriteks 73:44.

BGM Ehituse resultatiivsem oli Taimo Tiimus 24 punktiga. SK KNT parimaks kerkis Janar Sädeme 14 punktiga.

BGM Ehitus hoiab 10 võidu ja 1 kaotusega endiselt kindlat liidrikohta. SK KNT jagab 6 võidu ja 5 kaotusega 4.-5. kohta Jakon Ehitus/Tapa meeskonnaga.