Taimo Tiimus

BGM Ehitusele kindel võit JaKon Ehitus/Tapa üle

Esiliiga kohtumine BGM Ehituse ja JaKon Ehitus/Tapa vahel kujunes ootamatult ühepoolseks – Väike-Maarja meeskond võttis kodusaalis suure 96:76 võidu.

Asjad pandi paika juba avaveerandiga, mille kodumeeskond 19:6 võitis. Poolajaks kasvatati eduseis 48:29-le ning viimasele perioodile mindi vastu seisul 73:49. Kohtumise lõpp oli pelgalt vormistamise küsimus ning lõpuvile tähistas BGM Ehituse kindlat paremust.

Võitjate parimad olid Taimo Tiimus 28 ja Sander Klaan 20 punktiga. Kaotajate resultatiivseimateks kerkisid Kristjan Nurmsalu 16 ning Tõnis Vainus 14 punktiga.

BGM Ehitus jätkab täisedu kahe võiduga, JaKon Ehitus/Tapa on kogunud ühe võidu ja kaks kaotust.