Taimo Tiimus

BGM Ehitus tabas võidumängus 23 kaugviset

Esiliigas jätkab võimsalt BGM Ehitus, kes ei hellitanud kodusaalis hõreda koosseisuga mängule tulnud “meie toidukaubad” meeskonda ning võttis koguni 52-punktilise 114:62 võidu.

BGM Ehitus pani vaid algviisikuga mängule tulnud vastasega asjad paika kohe esimesel veerandajal, mis võideti 27:6. Teisel veerandajal visati seisult 33:17 koguni 18 vastuseta punkti ning kasvatati poolajaks vahe juba 33-punktile (55:22).

Teisel poolajal mängus muudatust ei toimunud ning kodumeeskond lustis korralikult. Statistikagurmaanidele pakuti ka kaks harvanähtavat saavutust – BGM Ehitus tabas koguni 23 kaugviset ning “meie toidukaubad” mängijad tegid kogu mängu peale vaid kaks viga!

Võitjate poolel jagunesid punktid ühtlaselt. Enim punkte kogunes Taimo Tiimuse ja Mairold Silberfeldti saldosse, mõlemale 18 punkti. Kaotajate parimana viskas Rainer Talpas 24 punkti, Aaron Kiik toetas teda 19 punktiga.

BGM Ehitus on uhkes üksinduses ainuliider, olles võitnud kõik seni peetud 8 mängu. “Meie toidukaubad” on kogunud 3 võitu ja 5 kaotust ning jagab Simuna Ivaxiga 8.-9.kohta.