Taimo Tiimus

BGM Ehitus sammub võidult võidule

Esiliigas sammub võidult-võidule BGM Ehituse meeskond, kes viimati alistas võõrsil kindlalt 88:77 Simuna Ivaxi võistkonna.

Punkt-punkti heitlusena alanud kohtumises suutis kodumeeskond Magnar Martinsi ja Virmo Tammemägi vedamisel avaperioodi 21:18 võita. Teisel veerandajal ei suudetud aga sama hooga jätkata ning poolajaks asus BGM Ehitus juba 41:32 juhtima.

Kolmandal veerandajal jätkasid külalised maruliselt, visates 31 punkti kodumeeskonna 15 vastu, mille tulemusel kasvas vahe viimaseks veerandajaks koguni 72:47-le. Kohtumise lõpus suutis Ivax kaotusseisu küll vähendada, kuid lõpuks siiski BGM Ehitusele kolmas kindel võit järjest.

Taaskord oli pidurdamatu Taimo Tiimus, kes viskas võitjate 88 punktist koguni 42. Simuna Ivaxi parimad Virmo Tammemägi ja Magnar Martins vastasid vastavalt 27 ja 20 punktiga.

BGM Ehitus on üks kahest meeskonnast, kes jätkab “puhaste paberitega” – võidetud on kõik seni peetud kolm mängu. Simuna Ivaxi saldoks on üks võit ja kolm kaotust.