BGM Ehitus

BGM Ehitus pikendas JaKon Ehituse kaotustejada

Esiliiga liider BGM Ehitus kirjutas tabelisse järjekordse võidu, olles võõrsil kindlalt 87:67 parem JaKon Ehitus/Tapa meeskonnast.

Kodumeeskond alustas kohtumist hästi, asudes 8:1 juhtima. Seejärel ärkasid ka BGM Ehituse mängijad, kes vahe tagasi mängisid ning Tanel Laumetsa kaugviskest mängu ka juhtima asusid. Teist veerandaega alustati JaKon Ehituse 15:14 eduseisul ning tasavägiselt ka jätkati. Paar minutit enne poolaja lõppu tegid külalised aga 15:2 spurdi, mille tulemusel poolajaks 47:29 ette pääseti.

Kolmandal veerandajal üritas Jakon Ehitus veel mängu tagasi tulla, kuid külalised Väike-Maarjast kätte võidetud edu enam käest ei andnud – viimase veerandaja eel näitas tabloo seisuks 65:47. Viimasel veerandajal tegi BGM Ehitus veel 13:2 vahespurdi ning kasvatas eduseisu juba 29-punktiliseks (78:49). Lõpus suutis kodumeeskond kaotusseisu küll veidike vähendada, kuid kindlast allajäämisest pääsu ei olnud.

Võitjate poolel hoolitsesid skoori eest kaks meest – Taimo Tiimus viskas 27 ja Sander Klaan 25 punkti. Kaotajate resultatiivsem oli 23 punktiga Holden Sepp.

BGM Ehitus on kogunud 11 võitu ja 1 kaotuse, mis annab neile turniiritabelis kindla esikoha. Kaotustelainel Jakon Ehitus/Tapa saldo on muutunud negatiivseks – 6 võidu kõrval on kirjas 7 kaotust, mis annab neile 5. koha.