Taimo Tiimus

BGM Ehitus naaseb Kadrinast võiduga

Esiliigas teenis tabelisse võidulisa liider BGM Ehitus, kes alistas võõrsil 90:71 “meie toidukaubad” meeskonna.

Väike-Maarja meeskond tegi sotid selgeks juba mängu avaveerandil, asudes 5 minutiga 14:0 eduseisu. See vahe püsis ka esimese veerandaja lõpuni, mil tablool säras seisuks 25:11. Teise veerandaja alguses suutsid võõrustajad kaotusseisu paari minutiga vaid kuuele punktile (31:25) vähendada, kuid poolajaks kasvas külaliste eduseis taas turvalisemaks – 48:34.

Kolmanda veerandaja seitsmendaks minutiks jõudsid võõrustajad taas lähemale, kuid väiksemaks kui 7 punkti (57:50) oma kahe rumala tehnilise vea tõttu vahet vähendada ei õnnestunud. Vastupidi, BGM Ehitus kasutas tekkinud võimaluse ideaalselt ära ning kasvatas vahe viimaseks veerandajaks taas kahekohaliseks. Neljanda veerandaja alguses viskasid külalised kolme minuti jooksul veel 8 vastuseta punkti ning läksid lõplikult oma teed – lõpuvile kõlades särasid tablool numbrid 90:71.

Mõlema meeskonna parimaks kerkinud mängija viskas 24 punkti – võitjatel Taimo Tiimus ning kaotajatel Rainer Talpas.

16 võitu ja 2 kaotust kogunud ja põhiturniiri võidu kindlustanud BGM Ehitusel on jäänud enne play-off’i pidada veel kaks mängu. “Meie toidukaubad” meeskonnal on jäänud põhituniiri lõpuni neli kohtumist, hetkel ollakse 7 võidu ja 9 kaotusega 9. kohal.