RLV Massive

VEERANDFINAAL: RLV Massive alistas avamängus RSK Tarva 75:73

Meistriliiga veerandfinaali avamäng pakkus kuhjaga põnevust – RLV Massive suutis võõrsil RSK Tarva vastu võtta napi 75:73 võidu!

Kompavalt ja kinniselt alanud mängus oli viie minuti järel tablool 6:6 viik ning veerandaeg lõpetati samuti viigiseisul – skooriks 13:13. Teisel perioodil õnnestus aga RLV Massive meeskonnal teha 9:0 spurt, mis nad poolajaks 39:29 eduseisu viis.

Külalised kontrollisid mängu ka kolmandal veerandajal. Perioodi algul suutis Tarvas kaotusseisu mitmel puhul küll ühekohaliseks vähendada, kuid viimasele veerandajale mindi tänu Mihkel Mageri kaugvisetele siiski RLV Massive 13-punktilises eduseisus (63:50). Kohtumise otsustavas faasis ärkas ka kodumeeskond, kes nelja minutiga 11:0 spurdi tegi ja vahe vaid kahele punktile vähendas. Neli minutit enne kohtumise lõppu asus Tarvas kohtumist ka 68:67 juhtima ning mäng lõppes põnevas punkt-punkti heitluses. Viimaste minutite vabavisete virvarris jäi viimane sõna RLV Massive meeskonnale, kes Risto Puuri kahest vabaviskest napi 75:73 võidu võttis.

Võitjate suurimaks skooritegijaks kerkis 21 punktiga Mihkel Mager, kaotajate poolel vastas Renato Lindmets 16 punktiga.

Kuna poolfinaali pääseb parem meeskond kahe mängu kokkuvõttes, algab järgmisel teisipäeval, 26. märtsil kell 19:15 Haljalas toimuv korduskohtumine sisuliselt nullist.