Cristo Kens

Cristo Kensi 34 punkti vedasid RLV Massive’i võidule Lüganuse vastu

Meistriliiga teise ringi avamängus pidasid põneva lahingu Lüganuse ja RLV Massive. Cristo Kensi lõpuminutite 8 punkti tõid napi 86:83 võidu Haljala meeskonnale.

Kodusaalis mänginud Lüganuse pääses küll 11:5 ette, kuid avaperiood kuulus siiski külalistele 24:20. Teise veerandaja algul viskas Lüganuse 9 vastuseta punkti ning asus taas ette 29:24, kuid pikalt “pidu pidada” ei lastud. RLV Massive haaras initsiatiivi tagasi ning juhtis eelviimasel minutil juba 43:35, kuid poolaja lõpus tabas kaks kaugviset Roel Burov, mille järel mindi puhkama seisul 43:41.

Sarnaselt esimesele poolajale startis ka kolmandal veerandajal paremini Lüganuse, asudes 12:2 spurdi järel veerandaja keskpaigaks 53:45 juhtima. Veerandaja lõpus külalised aga kosusid ning otsustavat perioodi alustati kodumeeskonna kahepunktilises (63:61) eduseisus. Punkt-punkti heitlus kestis kaheksanda minutini, mil tablool säras RLV Massive 78:76 eduseis. Seejärel viskas Cristo Kens minuti jooksul 7 punkti ning vedas külalised lõplikult eest. Lüganuse küll üritas, kuid mänguaeg lõppes otsa ning sarnaselt esimese ringi mängule kuulus napp võit RLV Massive meeskonnale.

Viimasel veerandajal 15 punkti visanud Cristo Kens oli 34 punktiga üleplatsimees. Ühtlaselt tegutsenud Lüganuse ridades jõudis kahekohalise punktiskoorini viis mängijat, parimatena tõid Jussi Kaldaru 18, Reijo Peenema 17 ning Henry Tammann 16 punkti.

Neljanda kaotuse kõrvale kolmanda võidu teeninud RLV Massive kerkis turniiritabelis neljandale kohale, Lüganuse on 2 võidu ja 5 kaotusega kohe nende kannul viiendal kohal.