Erik Raud

Lüganuse üllatas kodusaalis Tarvast

RSK Tarvas sõitis Lüganusele ilma kogenuima kaardiväeta ning kodumeeskond ei jätnud võimalust kasutamata, võttes tugeva teise poolaja toel 102:88 võidu.

Tarva noor koosseis alustas kohtumist väga hästi ning asus resultatiivse tegutsemise tulemusel kümne minuti järel 28:19 eduseisu. Lahtine mäng jätkus ka teisel veerandajal, mil kahe peale visati 55 punkti. Lüganuse suutis veidike vahet tagasi mängida – poolajaks oli vahe 6 punkti 54:48.

Teine poolaeg kulges kodumeeskonna kontrolli all. Hea kaitse tulemusel hoiti Tarvas sel perioodil 14 punkti peal ning ise vastati samal ajal 26ga, mis viis meeskonnad viimasele veerandajale juba Lüganuse 75:68 eduseisul. Kätte võidetud initsiatiivi enam käest ei antudki ning lõpuvile tähistas Lüganuse meeskonna teist võitu.

Võitjate ridades kerkis 32 punktiga parimaks Henry Tammann, Erik Raud lisas 25 punkti. RSK Tarvase skoori kasvatas enim Martin Laandu, kes viskas 27 punkti.

Lüganuse võit tõi niigi tasavägisesse tabelisse põnevust juurde – mõlemal meeskonnal on nüüd kirjas 2 võitu, Lüganusel kuuest ning Tarval viiest mängust.