Ilves Transport alistas Simuna Ivaxi

Esiliigas võidutses Ilves Transport Simuna Ivaxi vastu 74:67.

Esimesel veerandajal oli mäng võrdne ja tasavägine seitsmenda minutini, siis tegi Ilves Transport 10:3 spurdi ja teisele veerandajale mindi vastu seisul 20:14. Teisel perioodil  lükkas Ilves Transport sisse teise käigu, võites veerandaja 24:9 ja kasvatas poolajavileks vahe juba 21 punktile.

Poolajapausil tegi Simuna Ivax mängust omad järeldused ja suutis ka enda mängu käima saada. Eriti hoogu satuti kaugviske joone taga, kust tabati koguni 7 kolmest. Viimast  veerandaega alustati seisult 52:61 Simuna poolt vaadatuna. Kohtumise lõpus suutis Ilves Transport vahet hoida ja tasuks 7-punktiline  74:61 võit.

Võitjate poolel viskasid võrdselt 18 punkti Rainer Teidla ja Tarvo Kruup, Marten Seepter toetas neid 17 punktiga. Simuna Ivaxi parim oli Mehis Meltsa 17 punktiga.

Ilves Transport on üheksast mängust kogunud 6 võitu ja 3 kaotust, millega asutakse teisel kohal. Simuna Ivax on 3 võidu ja 6 kaotusega kaheksas.