Allan Ehte

Kadrina Karudele raske võit 1JVBr üle

Meistriliiga avavoorus võõrsil õnnega pooleks Väike-Maarja Päästekooli alistanud 1JVBr meeskonnal sel nädalal nii hästi ei läinud – kodusaalis pusiti Kadrina Karudega kõvasti, kuid lõpuks tuli tunnistada vastase 80:74 paremust.

Külalised haarasid ohjad kohe mängu algusest ning Allan Ehte resultatiivse tegutsemise toel võideti avaperiood 22:14. Teisel veerandajal suutis 1JVBr küll vahe tagasi mängida, kuid poolaja lõpp kuulus taas Karudele, kes pikemaks puhkepausiks 43:38 ette pääsesid.

Kadrina meeskond jätkas domineerimist ka kolmandal veerandajal ning parimal hetkel kasvatati eduseis üheksapunktiliseks (58:49). Ajateenijad mängu siiski käest ei andnud ning kahandasid kaotusseisu viimaseks perioodiks 59:62-le. Jõudude vahekord püsis muutumatuna ka neljandal veerandajal, kuid Karude jaoks muutus olukord enne kohtumise lõppu ärevaks, sest viie veaga pidid pingil maanduma koguni kolm mängijat – Hugo-Martin Toming, Rainer Pastimäe ning kohtumise lõpus seisul 77:74 ka Allan Ehte. Sel korral jäi 1JVBr meeskonnal esimese vooru viimaste sekundite võit aga võtmata, Karud pääsesid võõrsilt raske 80:74 võiduga.

Üleplatsimeheks kerkis Karude liider Allan Ehte, kes viskas 34 punkti. 1JVBr tulemuslikumad olid Georg Simon Herodes 17 ning mullu Alexela Korvpalli Meistriliigas Pärnu Sadama eest pallinud Rait Tammet 16 punktiga.

Kadrina Karudel on tabeli liidrina kirjas 2 võitu, 1JVBr jagab võidu ja kaotusega 2.-4. kohta.