Allan Ehte

Teistkordselt Lüganuse alistanud Karud edenesid karika veerandfinaali

Karikavõistluste 1/8 vooru avamängus Lüganuse 96:73 alistanud Kadrina Karud panid oma paremuse maksma ka korduskohtumises, mis kallutati enda kasuks 101:82.

Esimese mängu teisel poolajal “kustunud” Lüganuse alustas koduseinte toel maruliselt ning võitis esimese veerandaja 33:24. Teise perioodi esimese nelja minutiga tabasid Kadrina mängijad aga neli kaugviset ning pääsesid 18:6 spurdi toel 42:39 juhtima. Poolaja lõpp kulges punkt-punkti heitluses ning puhkama mindi Karude napil 50:48 eduseisul.

Avamängus 23-punktilise edu kätte võidelnud külalised otsustasid korduskohtumise saatuse kolmanda veerandajaga, mis võideti 25:14. Kohtumise lõpus kasvatati vahet veelgi ning kahe mängu kokkuvõttes edenes Kadrina Karude meeskond kaheksa parema hulka 42-punktilisega ülekaaluga.

Koguni 20 kaugviset tabanud võitjate ridades säras Allan Ehte 28 punktiga, Enes Kita toetas teda 17 punktiga. Lüganuse ridu juhtisid harjumuspäraselt Erik Raud ja Germo Reimer, kes viskasid vastavalt 29 ja 21 punkti.

Kaheksa parema hulgas ootab Kadrina meeskond omale vastast paarist Võsu – Ilves Transport. Veerandfinaali võitjat ootab poolfinaalis ees viimase kolme hooaja karikafinalist Väike-Maarja Päästekool.