Raimond Tribuntsov

39 minutit kaotusseisus olnud Karud alistasid RLV Massive’i

Meistriliigas pakkusid pealtvaatajatele tõelise maiuspala Kadrina Karud ja RLV Massive. 39 minutit tagaajaja rollis olnud Karud suutsid mängu lõpus kohtumise enda kasuks kallutada, võites 82:78.

RLV Massive alustas mängu bravuurikalt, võites avaperioodi 31:15. Kätte võidetud edu ei antud käest ka teisel veerandajal ning poolajal näitas tabloo külaliste eduseisuks 48:32.

Veel kolmanda perioodi kuuendal minutil juhtis RLV Massive 58:42, seejärel tegid Karud aga 15:8 spurdi ning vähendasid kohtumise otsustavaks faasiks vahe ühekohaliseks 57:66. Vahe püsis külaliste jaoks turvalisena (74:64) kuni mängida jäi neli minutit. Siis õnnestus kodumeeskonnal kahe minutiga visata kaheksa vastuseta punkti ning vahe 74:72-le vähendada. Viimase minuti alguses viis Allan Ehte kaugvise Karud 79:78 juhtima ning Raimond Tribuntsovi tabamused kindlustasid Kadrina meeskonnale ülimagusa võidu.

Tribuntsov ja Ehte olidki vastavalt 25 ja 23 punktiga Karude resultatiivseimad, RLV Massive poolel vastasid Aron Kuusik 23 ning Roman Konontšuk 16 punktiga.

Kadrina messkond on viiest mängust kogunud neli võitu, RLV Massive on võitnud ühe ja kaotanud kolm kohtumist.