Kadrina Karud mängivad meistritiitlile

1JVBr’i purustanud Kadrina Karud on esimesena finaalis!

Meistriliiga poolfinaalseeria teises mängus alistas Kadrina Karud kodusaalis 1JVBr meeskonna 109:92 ning jõudis 2:0 seeriavõiduga aastase vaheaja järel finaali!

Esimese kohtumise 21 punktiga võitnud Karud alustasid seeria teist kohtumist kodupubliku ees maruliselt ning asusid kolmeminutilise mängu järel 10:3 eduseisu. Seejärel kosus ka ilma oma liidri Ander Taluta mänginud 1JVBr meeskond, kes kaotusseisu kahele punktile (14:12) vähendasid. Veerandaja lõpp kuulus aga taas Karudele, kes 10:1 spurdi toel avaperioodi 24:13 võitsid. Teisel veerandajal pani kodumeeskond püsti tõelise viskekontserdi – ajateenijaid kostitati koguni 10(!) tabava kaugviskega ning poolajaks juhiti juba 60:27!

Esimese poolaja nokaudist 1JVBr enam välja ei tulnudki – ka kolmas veerandaeg kuulus kodumeeskonnale, kes 31:28 ülekaaluga kasvatas viimaseks veerandajaks eduseisu juba 91:55-le. Viimasel veerandajal võtsid võõrustajad hoogu maha ning külalised kasutasid kohtumise lõppu haavade lappimiseks. Viimased kümme minutit kuulusid 1JVBr meeskonnale 37:18 ning lõpunumbriteks vormistati 109:92.

Võitjate resultatiivseim oli taas Gregory Clay Foster, kes viskas 33 punkti. 1JVBr parimaks kerkis 31 punktiga Rait Tammet.

2017. aasta meister ja mullune neljanda koha omanik Kadrina Karud astub 27. aprillil Rakvere Spordikeskuses toimuval finaalpäeval väljakule kell 18:00 algavas finaalmängus, 1JVBr alustab samas kell 16:00 heitlust pronksmedalite nimel.