1JVBr serveeris Virumaa PK vastu üllatuse

Meistriliiga veerandfinaalis sepistas pisikese üllatuse 1. jalaväebrigaad, kes alistas avamängus 74:71 Virumaa Pallimängude Kooli. Vaido Rego hoolealustel oli tõtt öeldes isegi õnne, et nad kordusmänguks kaotusseisu vaid kolmepunktiliseks suutsid mängida, sest avapoolaja järel oldi taga koguni 31:49.

Kevin Täpp
Kevin Täpp viskas 1JVBr parimana 20 punkti

Sõdurid olid mänguks väga hästi valmis ning asusid kolme minutiga 10:0 juhtima. Sama isukalt ka jätkati ning esimene veerandaeg võideti koguni 28:12. Vahe püsis ka teisel veerandajal muutumatuna ning poolajal näitas tabloo 1JVBr eduseisuks 49:31.

Kolmandal veerandajal hakkas Virumaa PK Ander Talu ja Randel Rainer Lille vedamisel vahet vähendama ning 18:11 ülekaal vähendas viimaseks perioodiks vahe 60:49-le. Veel neli minutit enne kohtumise lõppu oli Tapa meeskonna eduseis 72:63, kuid 8:2 lõpuspurt jättis korduskohtumiseks võimaluse mõlemale meeskonnale.

Suurima panuse võitu andsid Kevin Täpp 20, Germo Reimer 15 ja Kevin Puntso 12 punktiga. Virumaa PK tulemuslikumad olid Ander Talu 24, Sten Saaremäel 18 ning Randel Rainer Lille 13 punktiga.

Ander Talu
Ander Talu 24 punkti ei suutnud Virumaa PK’d kaotusest päästa (foto: Ain Liiva)

Edasipääsu otsustavale kohtumisele saab kaasa elada eeloleval laupäeval 15. aprillil kell 12.00 Rakvere Rahu hallis. Võitjat ootab poolfinaalis põhiturniiri võitja Kadrina Karude meeskond.