Ander Talu

1JVBr oli kodusaalis parem RLV Massive’ist

Meistriliigas noppis kolmanda võidu järjest 1JVBr, olles 81:71 parem RLV Massive meeskonnast.

Kodumeeskond pani võidule aluse tugeva esimese poolajaga – avaperiood võideti 28:21 ning poolajaks kasvatati eduseis juba 50:35-le.

Teise poolaja alguses oli RLV Massive justkui ümber sündinud. Kolmas veerandaeg võideti koguni 23:9 ning vähendati otsustavaks vaatuseks vahe vaid ühele punktile 59:58. Neljanda veerandaja alguses läksid külalised ka 67:65 juhtima, kuid rohkemaks tugeva tagasituleku järel jaksu ei jätkunud. Kohtumise lõpp kuulus ajateenijatele, kes kirjutasid tabelisse kolmanda järjestikkuse võidu.

Võitjate parim oli 30 punktiga Ander Talu, RLV Massive poolel vastas Roman Konontšuk 26 punktiga.

Kuuest mängust 4 võitu kogunud 1JVBr jagab turniiritabelis Kadrina Karudega 1.-2. kohta, RLV Massive on kahe võidu ja nelja kaotusega 4. kohal.